Belső ellenőr (IT terület)

A Groupama Biztosító közel 1,3 millió ügyfelével, teljes körű biztosítási kínálatával a hazai biztosítási piac egyik legjelentősebb szereplője. 130 fiókján és 1000 fős üzletkötői hálózatán kívül online, a GroupamaDirekten, az OTP Bank 360 fiókjában, valamint 450 alkuszpartnerén keresztül teszi elérhetővé szolgáltatásait. A Groupama Biztosító számára a legnagyobb érték ügyfelei bizalma. A biztosítótársaság tevékenységét a befektetési és a gépjármű-biztosítási területen 6 kategóriagyőzelemmel díjazta 2016-ban a MoneyMoon. A 100 éves múltú Groupama Csoportnak munkáltatóként a 32 600 alkalmazottja van világszerte, hazánkban pedig 2000 kolléga dolgozik a biztosítótársaságnál.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Fő feladati közé tartozna a biztosító egész tevékenységére kiterjedően, különös tekintettel az IT területre ellenőrzések és ellenőrzési program előkészítése,
  • az elvégzett ellenőrzésekről ellenőrzési jelentések írása valamint
  • a feltárt hiányosságok megszüntetésére javaslatok kidolgozása, nyomon követése, utóellenőrzés.
  • Ezenkívül számítunk Rád az utasítástervezetek véleményezésében és a vizsgált területekkel való közvetlen kapcsolattartásban is.

  • felsőfokú végzettséggel és
  • CISA vizsgával vagy egyéb IT auditor képesítéssel rendelkezel,
  • dolgoztál korábban IT ellenőrzési területen,
  • nem ijedsz meg, ha egy meetingen angolul kell megszólalnod,
  • felhasználói szintű IT (Word, Excel) tudással rendelkezel,
  • munkádat precízen, pontosan végzed,
  • jellemez téged a logikus, analitikus gondolkodásmód,
  • nem okoz gondot, ha egy problémával találod szembe magad,
  • felelősségteljes a hozzáállásod,
  • közeli hozzátartozód nem dolgozik a Groupama Biztosítónál.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • pénzintézetnél ellenőrzési területen szerzett tapasztalattal,
  • B kategóriás jogosítvánnyal,
  • CIA vizsgával rendelkezel,
  • francia és/vagy szlovák nyelven is beszélsz.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • nálunk egy dinamikus csapat tagjává válhatsz,
  • lehetőséged van szakmai tudásod fejlesztésére, karriered építésére,
  • versenyképes alapbér és széleskörű juttatási csomag vár,
  • mi hosszútávon tervezünk veled.

Állás adatai

Állás azonosító: 1093
Pozíció pontos megnevezés: Belső ellenőr (IT terület)
Munkavégzés helye: Budapest
Szervezeti egység: Ellenőrzési Igazgatóság szakterület
Szerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2017.11.02.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Belső ellenőr (IT terület)

A Groupama Biztosító a Groupama Csoport tagja, amely biztosítási, banki és pénzügyi szolgáltatóként mintegy 13 millió ügyfele és tagja bizalmát élvezi világszerte.