Panaszkezelési munkatárs

A Groupama Biztosító közel 1,3 millió ügyfelével, teljes körű biztosítási kínálatával a hazai biztosítási piac egyik legjelentősebb szereplője. 130 fiókján és 1000 fős üzletkötői hálózatán kívül online, a GroupamaDirekten, az OTP Bank 360 fiókjában, valamint 450 alkuszpartnerén keresztül teszi elérhetővé szolgáltatásait. A Groupama Biztosító számára a legnagyobb érték ügyfelei bizalma. A biztosítótársaság tevékenységét a befektetési és a gépjármű-biztosítási területen 6 kategóriagyőzelemmel díjazta 2016-ban a MoneyMoon. A 100 éves múltú Groupama Csoportnak munkáltatóként a 32 600 alkalmazottja van világszerte, hazánkban pedig 2000 kolléga dolgozik a biztosítótársaságnál.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Fő feladataid közé tartozik majd a panaszügyek kivizsgálása és válaszlevelek megírása,
  • méltányossági kérelmek és írásbeli tájékoztatások kezelése.
  • Ezenkívül számítunk rád az érintett szakterületekkel való kapcsolattartásban,
  • munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzésében is.

  • legalább középfokú végzettséggel és
  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel,
  • az MS Officet felhasználói szinten kezeled,
  • ismered a Portfólió, Pulika és XFlower ügykövető rendszert,
  • kiváló írásbeli kommunikációs és fogalmazási készség valamint,
  • kiváló problémafeltáró és megoldó képesség jellemez,
  • munkádat precízen, pontosan végzed,
  • jó csapatjátékos vagy.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • van már tapasztalatod ügyfélmegkeresések kezelésében.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • barátságos, kellemes munkakörnyezetben dolgozhatsz,
  • egy dinamikus csapat részese lehetsz,
  • lehetőséged van szakmai tudásod fejlesztésére, karriered építésére,
  • versenyképes alapbér és széleskörű juttatási csomag vár,
  • mi hosszútávon tervezünk veled.

Állás adatai

Állás azonosító: 1090
Pozíció pontos megnevezés: Panaszkezelési munkatárs
Munkavégzés helye: Budapest
Szervezeti egység: Jogi és Compliance szakterület
Szerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2017.10.22.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Panaszkezelési munkatárs

A Groupama Biztosító a Groupama Csoport tagja, amely biztosítási, banki és pénzügyi szolgáltatóként mintegy 13 millió ügyfele és tagja bizalmát élvezi világszerte.